Diskuze Šipka

Tetování na krku

DominikJooo

Ahoj lidi prosim řeším docela dilema :D chci si nechat tetovat krk, ale většina mých znamych mi to nedoporucuje protože bych prý měl v budoucnu problem najit zamestnani, ze si to mam hodit na ruku nebo nekam kde se to da zakryt. ALe na ruku to nechci protoze to tam ma skoro kazdej a na krku me to prijde originalni. proto se vas ptam jakej na to mate vy nazor? a asi to na krk bude bolet ze? jen tak pro info sem dokladam navrh kerky ktere chci, abyste si nemysleli ze si tam chcu dat hakovej kriz nebo neco :DDD chci to mit zhruba pres celej krk. diky za reakce :)

autor: DominikJooo datum: 09.11.2011 17:25
Soubory k tématu:
Foto 1
přečteno: 31937x přidat nové téma
Přidat odpověď
Uživatel
uživatel: iwet reagovat 17.03.2014. 08:31

já mslim že dnes už je zas trichu jiný doba a většina lidí taky nesoudí podle tetoivání jestl imáš nebo nemáš a kde..dodneška když mi přijde na tetování někdo mladej tak mi říká..no jo máma mi to rozmlouv prej jak t obude ve stáří vypadat?myslím že tahle generace je potetovaná celekm dost a bude hoodně lidí kteří budou mít v 80 potetované těla..:)těch lidí je čím dál víc..dneska si myslim že lidi na to tak moc už nekoukaj a neřeší to..je pravdaže v nějakých oborech by to prblém byl určitě..např. kamarád dělá číšníka v nějaké luxusní resaturaci a nemůže mít tetování na rukou..

Uživatel
uživatel: Neznámý uživatel reagovat 08.02.2012. 13:19

Pan Tatér Béňa z uzi tatto sám řekl že tetování by nemělo být vidět když je člověk oblečený tak si to nech projít hlavou!!!

Uživatel
uživatel: Pytel reagovat 01.02.2012. 12:54

to asi radši ten hákovej kříž :D

Uživatel
uživatel: fabiomonika reagovat 01.02.2012. 09:35

to je mi fakt dilema..bud to chces nebo ne

Uživatel
uživatel: Griffith reagovat 26.12.2011. 16:20

Každá věc má svoje pro a proti, pokut chceš tetování na krku a rozhodneš se pro to, make-up neřeš, vypadal bys pak nepřirozeně. může se stát že v nějaké práci o kterou bys měl zájem tě mohou pro to omezovat, ale v dnešní době je i spousta ředitélů a podobně taky potetovaných. no a s tou bolestí, každej reaguje různě a na různá místa, ale řeknu ti, bolest na umření to nikdy není a výsledek vždy stojí za to. hold zatneš zuby a za chvilku to budeš mít za sebou. tohle snad i během hodinky

Uživatel
uživatel: BeccahZ reagovat 21.11.2011. 21:49

já mam na krku dve z kazde strany jedno a zatím si nikdo nestezoval...a bolest mi to spis pripominalo kdyz mi mama drhlakrk rejzakem kdyz sem byla mala :D

Uživatel
uživatel: Neznámý uživatel reagovat 13.11.2011. 20:10

jo prej na to neakej je ze to pod nim neni videt . . jestly to na ten krk chces tak to hod vetsi ja tam mam na levo i na pravo napisy a na ohryzku granat a co jsem videl tak maly kerky na krku nevypadaj moc dobre tak to promysli

Uživatel
uživatel: DominikJooo reagovat 13.11.2011. 18:38

no mozna si to na ten krk hodim..rozhodl jsem se ze to neudelam pres celej krk a bude to mensi a bude to zacinat za uchem a koncit nekde kousek pod nim....a PROSIMVAS EXISTUJE I NEJAKEJ MAKE-UP PRESNE URCENEJ NA ZAKRYTI TETOVANI NEBO KDYBYCH NAHODOU POTREBOVAL ZAKRYT KERKU TAK POSTACI NORMALKA MAKE-UP? DIKY

Uživatel
uživatel: mey reagovat 26.11.2011. 23:00

Jako promiň, ale buď tetování chci nebo ne .. a nic mezitim . Když chci tak vytrpím tu bolest a případné následky a nějakej make-up :-D... šíleny .. když nejses pevně presvědčenej a jistej tak dotoho nejdi a je jasný, že na krku to bolet bude.

Uživatel
uživatel: Neznámý uživatel reagovat 12.11.2011. 19:07

ahoj ja mam krk ze stran trochu vzadu a komplet ohryzek zalezi co budes chtit delat jo a ani to tak neboli krom ohryzku tam sem se zapotil . . .

Uživatel
uživatel: Renie42 reagovat 10.11.2011. 16:31

já mám kérku na krku, ale vzadu, tak to není vidět, když si vemu normální triko. když si vemu vykrojený, tak to vidět je. u nás v práci to nehrotí. bolelo mě to, ale dá se to vydržet. jen jsem měla tendenci cukat, tak mě tatér musel každou chvíli k sobě přibližovat Smile

Uživatel
uživatel: maggot4 reagovat 10.11.2011. 13:45

Záleží na oboru. Já třeba pracuju jako technik, mám na krku dvě dost velká tetování a zatím jsem s prací problém neměl. Horší je to u zaměstnání, kde se předpokládá, že budeš hodně jednat s lidma. Jinak co se bolesti týče, tak je krk o něco citlivější než třeba ruce, ale neni to nic strašnýho

Uživatel
uživatel: Neznámý uživatel reagovat 10.11.2011. 13:07

problém budeš mít asi v jak který práci, mě se kérky na krku líběj a razim názor, že čim víc lidí bude mít potetovanej krk, tim se sníží procento těch co tě kvůli tomu do tý práce nevezmou, z vlastní zkušenosti znám dost lidí s potetovaným krkem a práci mají a konkrétně tvůj navrh mi nepřijde nijak drastickej, takže jestli se ti to líbí tak do toho žiješ jen jednou

Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé, registrujte se zde.

Tetování na krku

Inzerce
Tattoo studio

Vyberte si nejvhodnější tetovací salón ve vaší blízkosti na základě uživatelských referencí.

najdi si studio
Nejnovější videa
BUSHIDO - Zeiten ändern Dich
BUSHIDO - Zeiten ändern Dich
My Supersized Muscles Are Fake
My Supersized Muscles Are Fake
Zenska drepuje s chlapem na zadech
Zenska drepuje s chlapem na zadech
Poslední komentáře
RE: Kdo vás tetoval a od který tatér je podle vás TOP?

Za sebe můžu doporučit Magic Tattoo ...

před 155 dny
RE: Foto ID 40354

So fly inKTATTOO ART SHOPVeronika Be...

před 157 dny
před 161 dny
RE: Tetování v těhotenství

Presne pockej si az budes mit po vse...

před 161 dny
RE: Foto ID 40281

souhlasím moc pěkný

před 168 dny